Zagraniczne media: Kamera w Opocznie przyłapała parę podczas uprawiania na zjeżdżalni...

Para uprawiała seks w aquaparku w Opocznie

Para uprawiała seks w aquaparku w Opocznie (fot. Youtube/kadr)

A to świntuchy!

Wydawać by się mogło, że aquapark to takie rodzinne miejsce, do którego zawsze możesz się wybrać, aby spędzić miło czas z dziećmi. Niestety tak nie jest, a przynajmniej nie w Opocznie. Kamera przemysłowa zarejestrowała parę, która zabawia się na niebieskiej zjeżdżalni.

- Kobieta siedziała okrakiem na swoim chłopaku, po czym para zaczęła uprawiać seks i po chwili zjechała ze zjeżdżalni. To z pewnością było pogwałcenie regulaminu parku - pisze brytyjski dziennik Metro.

Natomiast Croatian Times donosi, że zakochani zostali szybko rozdzieleni przez ochronę i wyproszeni z aquaparku. Nie pozwolono im nawet zabrać swoich rzeczy.

- Robili to przez dobre 5 minut, zanim ktokolwiek zorientował się, co się dzieje - The Sun cytuje słowa jednego z ratowników.

Na temat całego zajścia wypowiedział się też rzecznik basenu:

- To rodzinny aquapark i chcemy, aby wszyscy dobrze się bawili. Ale nie w tym sensie dobrze.

Nagranie z kamery przemysłowej i zdjęcia pary krążą teraz po światowych brukowcach. Zabawa z pewnością odbije się parze czkawką.

Co jest napisane na tablicach w filmach porno i czy ma to w ogóle sens? [FOTO] >>>>

TOP 5 Kto i dlaczego "naśmiewał się" z Polaków [WIDEO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Komentarze (27)
Zagraniczne media: Kamera w Opocznie przyłapała parę podczas uprawiania na zjeżdżalni...
Zaloguj się
 • mini.mal

  Oceniono 4 razy 2

  "Nagranie z kamery przemysłowej i zdjęcia pary krążą teraz po światowych brukowcach." - wszystko na temat droga redakcjo;)

 • yannick8

  Oceniono 1 raz 1

  Mnie zaś szczególnie zaciekawiło, że autor tych wypocin najwyraźniej jest jasnowidzem - po samym zdjęciu wywnioskował, że uprawiający seks to "dziewczyna i jej chłopak" (mimo że jest jeszcze opcja mąż/żona, fucking friends, albo prostytutka/klient), a już zupełnie zwala z nóg informacja, iż są "zakochani".
  Pozdrawiam redaktora podającego ten "news" i sugeruję zmianę profesji - jako wróżbita sprawdzi się Pan lepiej niż jako dziennikarz.

 • antoni99

  Oceniono 1 raz 1

  a mnie mówią ciągle że w Polsce nie ma Urzędu Cenzora, ja uparcie twierdzę że to najważniejszy obecnie Urząd w Polsce !!!!!

 • spartacus01

  Oceniono 3 razy 1

  Ja też uprawiałem nie raz seks w jacuzzi w gryfińskiej Lagunie;)

 • dudibudi

  Oceniono 3 razy 1

  Z moją dziewczyną, zawsze w niedzielę chodziliśmy do muzeum etnograficznego i tam kochaliśmy się w zabytkowej szafie. Zwiedzający ( było ich niewielu) przechodzili obok nie wiedząc co się w środku dzieje.

 • stofftier

  Oceniono 1 raz 1

  taki news, a my sie dowiadujemy z zagranicznych serwisów!

 • hristoforos

  Oceniono 3 razy 1

  Ależ mieli chuć :) Wyluzowani na maxa :)

 • ppoplawski

  Oceniono 3 razy 1

  Ciekawie mnie, co ochroniarze basenów, parków, dyskotek itp. robią z tymi kradzionymi rzeczami? Rozumiem, że jak jest portfel, komórka to sobie zabierają. Ale po co im ciuchy? Sprzedają je gdzieś? Czy to aż tyle jest warte, że w Polsce często pod byle pretekstem wyrzuca się ludzi z lokalu bez możliwości zabrania swoich rzeczy żeby ukraść im komórkę wartą 100-200 zł?

 • pracaoplatki

  0

  WROCŁAW POSZUKUJĘ HOSTESS DO PRACY OD ZARAZ!!
  tablica.pl/oferta/hostessy-do-oplatkow-IDxbdR.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze