Chiński polityk spóźnił się na samolot. I wpadł w szał na lotnisku [WIDEO]

Yan Linkun z pewnością będzie gorzko żałował, że to nagranie wideo z kamery monitoringu lotniska Chanshui w chińskim Kunming wyciekło do sieci. Polityk powinien umieć zachować spokój w każdych okolicznościach.

Yan Linkun to członek regionalnej partii Yunnan i deputowany Ludowej Politycznej Konferencji Konsultatywnej Chin. Niestety przyszłość jego kariery stanęła pod znakiem zapytania.

Na filmie opublikowanym w serwisie Youtube wyraźnie widać, jak polityk (w białych spodniach i szarej marynarce) zgłasza się na odprawę i dowiaduje, że jego samolot odleciał kilka minut wcześniej. Później wpada w szał, zaczyna kłócić się z obsługą lotniska i niszczy komputery. Wokół niego gromadzi się tłum gapiów.

Linkuna rozpoznali dziennikarze lokalnych mediów. Biuro prasowe partii Yunnan wydało oficjalne oświadczenie, w którym poinformowało o szczegółach zajścia. Okazało się, że Yan Linkun przybył na lotnisko odpowiednio wcześnie, kupił bilet, poszedł na śniadanie i najzwyczajniej w świecie nie usłyszał ogłoszenia o odlocie.

Na razie nie zdecydowano, czy wobec krewkiego polityka zostaną zastosowane środki dyscyplinarne.

Komentarze (36)
Chiński polityk spóźnił się na samolot. I wpadł w szał na lotnisku [WIDEO]
Zaloguj się
 • azamat_bagatov

  Oceniono 144 razy 140

  Jaka regionalna Partia Yunnan? W Chinach nie ma czegoś takiego jak regionalne partie polityczne! Ten facet na filmiku jest dyrektorem jednej z kopalni w prowincji Yunnan i przy okazji ma również mandat członka LPKKCh - czegoś na kształt niekonstytucyjnej rady doradczej rządu, który pełni tak naprawdę funkcję wentylu bezpieczeństwa dla m.in. różnych środowisk spoza partii komunistycznej. Nie wiadomo czy sam Yan jest członkiem KPCh, ale to wielce prawdopodobne.
  Głupi błąd w tekście bierze się zapewne z niezrozumienia tekstu wiadomości oryginalnej (zapewne przeczytanej na Shanghaiist), który brzmi: "Local media contacted Yunnan Party officials who then confirmed that the man was indeed Yan." "Yunnan Party" - tutaj to 'Party' to oczywiście KPCh, a konkretnie jej komitet w prowincji Yunnan, który odpowiada na nadzór nad takimi jak Yan!!!
  Ludzie tacy jak Yan dzięki swoim wysokim zarobkom i koneksjom politycznym często zachowują się jak udzielni władcy - stąd ta histeryczna reakcja obrażonego śmiertelnie kacyka.

 • siwywaldi

  Oceniono 106 razy 72

  A czy dobrze podali nazwisko ? Bo według mnie to mógł być niedoszły Premier Y-an Ro-ki-ta :-)

 • tonik777

  Oceniono 68 razy 62

  A ci w mundurach to kto? Jakaś ochrona lotniska, ichniejsza policja? Tak sobie stoją grzecznie i patrzą.

 • eisbergh

  Oceniono 44 razy 40

  hofander... przyszedl z kobieta i szpanuje

 • yogini1

  Oceniono 39 razy 23

  .

  Do furiatów należy podchodzić spokojnie ........ wyobraźmy sobie Antoniego i Anię podczas takiej akcji na lotnisku .... nasze służby porządkowe byłyby bezsilne podobnie jak te na filmie .....

  .

 • 99venus

  Oceniono 25 razy 17

  zupełnie jak pan Rydzyk-WSZECHWŁADNY.

 • hans_close

  Oceniono 17 razy 13

  Nie ma co się dziwić politykowi, że wpadł w szał w chinach za drobniejsze uchybienia można trafić pod ścianę. ;)

 • joanna_can

  Oceniono 6 razy 6

  Gazeto, wiecej rzetelnosci. Historia byla troszeczke inna - po pierwsze, samolot jeszcze nie odlecial, tylko bramka dla pasazerow zostala zamknieta i nikogo na poklad nie wpuszczano. Po drugie, on sie spoznil dwa razy tego dnia - pierwszy raz (jadl wtedy z rodzina sniadanie), przelozono mu lot na inna godzine i cala nagrana scena jest wlasnie przy okazji tego pozniejszego lotu, kiedy go na poklad nie wpuszczono. Oczywiscie nie jest to zadne usprawiedliwienie dla wandalizmu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze