Posłanka Wróbel tym razem w zielonym. Szok!

Dwie twarze posłanki Wróbel?

Dwie twarze posłanki Wróbel? (Dwie twarze posłanki Wróbel? (fot. AG))

Nie ma już przeciw czemu protestować? A może po prostu się znudził...

 

Posłanka PiS - Marzena Wróbel - nosiła się na czerwono od czasów "wpadki" posłów PO Czumy i Węgrzyna. Przypominamy: panowie zagadali się przy włączonych mikrofonach, dość niewybrednie komentując ubiór koleżanki. Jednakże dziś posłanka Wróbel jest już ubrana inaczej. Jak Wam się podoba jej nowy żakiet?

 

26.01.2011 WARSZAWA , SEJM , CZLONKOWIE KOMISJI DS NACISKOW OD LEWEJ : MARZENA WROBEL I ARKADIUSZ MULARCZYK . FOT. SLAWOMIR KAMINSKI / AGENCJA GAZETA

 

26.01.2011 WARSZAWA , SEJM , OD LEWEJ : CZLONEK KOMISJI MARZENA WROBEL I PRZEWODNICZACY KOMISJI SLEDCZEJ DS NACISKOW ANDRZEJ CZUMA . FOT. SLAWOMIR KAMINSKI / AGENCJA GAZETA

 

Naszym zdaniem dużo bardziej zwraca na siebie uwagę niż czerwony. Redakcyjny kolega sugeruje z kolei, że poprzedni poszedł do prania. Ciężko powiedzieć...

 

PS. Jak donoszą dzielni czytelnicy, nietoperza przez drzwi do sali podglądał Paweł Poncyljusz. Co to właściwie może oznaczać? Czy wysoki, muskularny poseł jest polskim Brucem Waynem...?

 

Red. K.


 

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Komentarze (23)
Posłanka Wróbel tym razem w zielonym. Szok!
Zaloguj się
 • miszogun

  Oceniono 2 razy 2

  Miałem koszmarny sen . Śniła mi się posłanka Wróbel tańcząca na rurze a Jarosław był jej ....agentem . Rura się wygięła .
  P.S.
  Żakiet jest ten sam tylko przefarbowany . Myślicie że łatwo znaleźć pokrowiec na kloc ?

 • dania60

  Oceniono 6 razy 2

  Jak sie na nia patrze i slucham to zawsze mysle o tych biednych dzieciach ktore ta pani uczyla w szkole,jak by kto nie wiedzial to nauczycielka jezyka polskiego,wtedy dziekuje niebiosom ze to nie byla moja nauczycielka ,Bardziej nadawalaby sie na nadzorczynie w wiezieniu o obostroznym rygorze dla mordercow i gwalcicieli.

 • tojamyszka

  Oceniono 2 razy 2

  Zwyczajnie - przefarbowała . Ten sam styl , te same guziki , tylko inny kolor , a może kupiła na wyprzedazy trzy kilogramy rtakich samych żakietów i teraz powinniśmy zobaczyc jaskrawo żółty lub niebieski ?

 • tschort

  Oceniono 4 razy 2

  Tylko jej miedzianego kółka w nosie brakuje...

 • scan33

  Oceniono 1 raz 1

  W czerwonym rękawy się wytarły, musiała zmienić.

 • szeregowy_agent

  Oceniono 1 raz 1

  Optymistycznie i ładny kolor spódnicy!

 • fakiba

  Oceniono 3 razy 1

  Ale żabcia tyko ta tusza

 • d.j.windowsmediaplayer

  Oceniono 1 raz 1

  Miss Pisu 2011.

 • grastep00

  0

  Nie jest ważne jak ubrana jest p.Wróbel.Oby tylko schludnie. Wazne jest natomiast to CO i JAK mówi. Wystarczy,że otworzy buzie i........Prawdziwe jest przysłowie: Odezwij sie ,a powiem kim jesteś. Oj ! wiedzą Polacy,wiedzą i dziwują,że taka osoba jest posłanką na sejm i reprezentantką narodu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze