Prezydent Czech był pijany podczas uroczystości państwowych? Oficjalna wersja mówi, że... [WIDEO]

Prezydent Zeman nie czuł się najlepiej

Prezydent Zeman nie czuł się najlepiej (fot. youtube.com)

Prezydent Czech Milos Zeman brał udział w oficjalnej uroczystości inspekcji klejnotów koronnych. I chyba nie czuł się najlepiej. Nagranie z ceremonii sprawiło, że nasi południowi sąsiedzi zaczęli się zastanawiać, czy głowa państwa nie była aby pod wpływem alkoholu. Skąd my to znamy?

Prezydent Zeman (pierwszy z lewej) miał wyraźne problemy z utrzymaniem pionu, kiedy słuchał jednego z przemówień, wydawało się nawet, że jest bliski zaśnięcia na stojąco. A gdy okoliczności zmusiły go do postawienia kilku kroków, okazało się, że bez pomocy ściany się nie obejdzie.

Oficjalna wersja mówi, że prezydent był niedysponowany z powodów infekcji wirusowej, ale nie wyjaśniono, jakiej konkretnie infekcji. Czeskie media przypominają za to, że prezydent ma "dość serdeczne stosunki z alkoholem", a "Lidove Noviny" napisały wprost, że prezydentowi już wcześniej zdarzało się dużo wypić.

Mamy nadzieję, że ta drobna wpadka nie położy się cieniem na rozpoczętej w styczniu prezydenturze Zemana. Polacy Kwaśniewskiemu wybaczyli.

Komentarze (1)
Prezydent Czech był pijany podczas uroczystości państwowych? Oficjalna wersja mówi, że... [WIDEO]
Zaloguj się
  • pawel_z_wroclawia

    Oceniono 6 razy 6

    Jak widać wirus filipiński szaleje nie tylko u nas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze