Rosyjska łyżwiarka zdobyła brązowy medal. Zaczęła się cieszyć i przez przypadek pokazała ciut za dużo...

Olga Graf

Olga Graf (AP/Pavel Golovkin)

Rosyjska panczenistka Olga Graf zdobyła wczoraj brązowy medal w swojej dyscyplinie sportu. O jej sukcesie zrobiło się głośno, jednak z nieco innego powodu, niż można by się spodziewać.

Po udanym wyścigu na 3000 metrów panczenistka wykonała rundę honorową wzdłuż trybun. A żeby pomóc swojemu organizmowi obniżyć temperaturę po wysiłku, rozpięła kombinezon. Sportowcy robią tak niemal zawsze, jednak to przypadek Graf zwrócił uwagę mediów. Cóż, Rosjanka być może trochę przesadziła z głębokością dekoltu...

Olga Graf of Russia waves after her women's 3000 meters speed skating race during the 2014 Sochi Winter Olympics, February 9, 2014.         REUTERS/Phil Noble (RUSSIA - Tags: OLYMPICS SPORT SPEED SKATING) REUTERS/PHIL NOBLE

Oczywiście łyżwiarka, gdy tylko zdała sobie sprawę ze swojego faux pas, zapięła kombinezon. W wywiadzie przeprowadzonym po wyścigu stwierdziła, że po prostu zapomniała, że nie ma na sobie bielizny.

Mamy dobre, bardzo ciasne kombinezony - dodała Graf - po prostu chciałam odetchnąć. Później pomyślałam, że być może filmik z tą sceną trafi na Youtube'a. No ale to żadna tragedia.

Macie wolną chwilę? Zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku >>>

Komentarze (113)
Rosyjska łyżwiarka zdobyła brązowy medal. Zaczęła się cieszyć i przez przypadek pokazała ciut za dużo...
Zaloguj się
 • margot74

  Oceniono 441 razy 435

  Od wczoraj widzę tę "sensacyjną" wiadomość i cały czas zastanawiam się, CO TEŻ TAKIEGO ONA POKAZAŁA??? Dopiero po innych komentarzach wpadłam na trop, że pokazała "brak stanika". Dalego mi do wojującej feministki, ale aż takiej sensacji po tego typu "braku" się nie spodziewałam. W końcu już chyba wiek minął od czasu, gdy publicznie paliło się gorsety.

 • knopix1

  Oceniono 184 razy 178

  Chyba WY pokazaliście za dużo, na tyle dużo żeby zakwalifikować was już jako tabloid :)

 • eisbergh

  Oceniono 281 razy 151

  po prostu pokazala, ze na zawody ogolila klate ;-)

 • the-only-baca

  Oceniono 121 razy 117

  też mi sensacja....

 • tece92a

  Oceniono 124 razy 114

  Ładny gender,cieszę się,że w Rosji też się cieszą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze