[HIT SIECI] Siedmiolatka powaliła jurorów norweskiego ''Mam Talent'' na kolana. Taki głos!

Chyba wszyscy lubimy pozytywne zaskoczenia. A jeśli rzecz dzieje się w popularnym programie telewizyjnym i są za nie odpowiedzialne dzieci, nasze uwielbienie rośnie. Gdy 7-letnia Angelina Jordan Astar weszła na scenę w norweskiej edycji ''Mam Talent'', chyba nikt się nie spodziewał, że za chwilę zmieni losy programu.

Angelina postanowiła, że zaprezentuje jurorom utwór z repertuaru Billy Holiday, czyli słynne ''Gloomy Sunday''. Początkowo członkowie jury nie wierzyli, że dziecko poradzi sobie z tak trudnym utworem. Wtedy niepozorna dziewczynka chwyciła za mikrofon i... stało się coś niesamowitego. Jej wykonanie w niczym nie ustępowało oryginałowi. Ten występ na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Komentarze (10)
[HIT SIECI] Siedmiolatka powaliła jurorów norweskiego ''Mam Talent'' na kolana. Taki głos!
Zaloguj się
 • tak.ale

  Oceniono 58 razy 42

  Podobno wiele osób po wysłuchaniu tej piosenki popełniło samobójstwo. Nie wiem, czy to prawda, ale trudno mi się to pisze z tą plastikową torbą na głowie...

 • info0

  Oceniono 21 razy 5

  Wykonanie bardzo dobre, ale niestety od czasu Connie Talbot w British Got Talent, NIE będzie dziecka które mnie bardziej zaskoczy (do tego Connie się wybiła, wydała płytę i jej głos brzmi z roku na rok coraz lepiej, a gdzie jest reszta dziecięcych gwiazdek?).

 • miszmasz51

  Oceniono 29 razy 3

  No nie... pisze w trakcie słuchania. KOMU się ona podoba? Ludzie, opanujcie się... i przestańcie się zachwycać, że "bo to DZIECKO"... wyłączcie oczy i POSŁUCHAJCIE jeszcze raz... to wypadło FATALNIE.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX