Hamburger z ludzkich odchodów. Ktoś się skusi? [WIDEO]

17.06.2011
Hamburgery z ludzkich odchodów

Hamburgery z ludzkich odchodów (fot. za deathandtaxesmag.com)

Termin "gów***ne jedzenie" nabiera głębi.

Pojawiają się najprzeróżniejsze sposoby na walkę w głodem, ale to, co wymyśli japoński naukowiec, przebija wszystkie poprzednie. Mitsyuki Ikeda opracował sposób na stworzenie wysokobiałkowego mięsa z ludzkiego kału.

Jak to możliwe? Ikeda i jego współpracownicy odkryli, że "nieczystości" są bogate w białko. Aby otrzymać pełnowartościowego hamburgera, należy to białko wyizolować, dodać soi i odpowiedni aromat, w efekcie czego powstanie coś na kształt mięsa o podobnym smaku i zapachu.

Jak słusznie zauważa pomysłowy naukowiec, istnieje spore prawdopodobieństwo, że ludzie będą mieli opory przed jedzeniem czegoś, zostało już kiedyś zjedzone przez nich lub przez kogoś innego. Jakoś nas to nie dziwi.

ZOBACZ, jak wygląda cały proces >>>

Odpychająca może być również cena. Na razie nie wiadomo, ile mogą kosztować kotlety z kupy, ale Ikeda przypuszcza, że trzeba będzie za nie zapłacić mniej więcej tyle, co za nieprzetrawione wcześniej mięso. To gdzie tu rozwiązanie problemu głodu na świecie?

Big Mac za 25 000 zł. 19 lat temu otwarto pierwszego McDonald'sa w Polsce [ZDJĘCIA] >>

Zobacz także
Komentarze (1)
Hamburger z ludzkich odchodów. Ktoś się skusi? [WIDEO]
Zaloguj się
  • mis-swinia

    0

    Koncepcję jako prowokację pokazali kiedyś altrglobaliści z teamu "The Yes Men'. Filmik pokaujący jak to wyszło jest tu: www.youtube.com/watch?v=_RRDLzxFXjY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze