Mam Talent: amerykański sen spełnił się. Wygrał... [WIDEO]

Kevin Skinner wygrał America's Got Talent - fot. za dailymotion.pl/kj1983

...bezrobotny farmer i łapacz kurczaków. Gdy Kevin Skinner po raz pierwszy zjawił się w studio amerykańskiej edycji Mam Talent, był "nikim". Wyszedł jako milioner.

 

Na kwalifikacje do Mam Talent, które odbywały się w Nowym Jorku, przyjechał jako skromny mężczyzna w bluzie, wytartych dżinsach i bejsbolówce, mówił z charakterystycznym akcentem z Kentucky.

 

W pierwszej chwili budził śmiech i politowanie, ale...

 

- Podczas każdej edycji przychodzi człowiek ubrany tak jak ty, z czapką odwróconą do tyłu, i myślę: "To będzie totalna katastrofa." A wtedy zaczynasz śpiewać i masz mnie. To było najwspanialszy występ jaki widziałem od bardzo dawna - powiedział jeden z jurorów America's Got Talent, Piers Morgan.

 

NIEOSZLIFOWANY DIAMENT

 

- Możesz wygrać ten konkurs - przepowiedział Morgan po pierwszym występie 35-letniego Kevina Skinnera, gdy ten zadziwił wszystkich wzruszającym wykonaniem piosenki "If Tomorrow Never Comes". Później było tylko lepiej.

 

Bez większych trudności pokonywał kolejne etapy. W finale Mam Talent zaśpiewał piosenkę Aerosmith "I Don't Want To Miss A Thing", która zapewniła mu zwycięstwo nad śpiewaczką operowa z Houston i ósemką pozostałych finalistów. Oraz nagrodę miliona dolarów.

 

 

- Nie masz najlepszego głosu, ale Bob Dylan i Mick Jagger też nie. Najważniejsze, by być niepowtarzalnym, a ty jesteś - stwierdziła Sharon Osbourn, gdy zakończył występ.

 

WIĘCEJ NIUSÓW Z MAM TALENT ZNAJDZIESZ NA DESER.PL >>>

 

Skomentuj:
Mam Talent: amerykański sen spełnił się. Wygrał... [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze