Pijany Serb zabił rekina ludojada? Szok!

17.12.2010
Zabójca rekina-ludojada.

Zabójca rekina-ludojada. ((fot. macedoniaonline.eu))

...i niedowierzanie.

 

Sensacyjna wiadomość - plaże Szarm-al Szejk są wolne od terroryzującego je rekina ludojada! Wybawicielem miłośników wygrzewania się na piasku okazał się być Serb Dragan Stevic, który własnoręcznie zatłukł złowrogą rybę. Niestety, był zbyt pijany żeby zapamiętać swój wyczyn... Na szczęście dla niego, kolega zrobił zdjęcie pogromcy rekina i przekazał całą historię do mediów w Belgradzie.

 

Wszystko to brzmi bardzo fajnie, ale mamy pytanie. Czy na pewno można wierzyć wiadomości, która jak dotąd ukazała się tylko w serwisie MacedoniaOnline? Na hasło Dragan Stevic wyszukiwarka na razie nie reaguje, a wszystkie inne media cytują wiadomość z macedońskiego serwisu. Wiadomość - podkreślmy - o Serbie, który pijany skoczył z pomostu i walnął nogami w rekina-ludojada, który to z kolei zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

 

Mało wiarygodne? A co tam. Informację o jatce podały ze szczegółami, za to bez refleksji m.in. Onet.pl i TVN24 (w wiadomościach, DŹWIĘK TUTAJ). My wolimy wątpić.


 

KDC

 

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Komentarze (18)
Pijany Serb zabił rekina ludojada? Szok!
Zaloguj się
 • kapitankloss2

  Oceniono 2 razy 2

  phi, wielki news...
  my z Brunnerem nie takie rzeczy po pijaku robilim

 • mineteman

  Oceniono 1 raz 1

  Wszystko prawda, pod warunkiem, ze rekin byl wyznania islamskiego i pochodzil z Bosni.

 • Gość: budda

  Oceniono 1 raz 1

  to musiał być chuck norris

 • anders76

  0

  Zbieg okolicznosci, ze trafil tak dobrze ale potem reszta sie juz zgadza. Rekin jest chrzestnoszkieletowy z czego mozna wnioskowac, ze kregoslup ma niezbyt wytrzymaly. "Wiedza" o tym delfiny, ktore sa zwrotniejsze i atakuja natarczywego rekina uderzeniem w kregoslup z boku. Malo ktory takie uderzenie przezywa, a jezeli mu sie uda to ucieka.

 • Gość: Fixer

  0

  Przecież to był żart z tą wiadomością.

 • 54bodek

  0

  Cofam co napisałem w poprzednim poście. Udało mi się przed chwilą powiększyć to zdjęcie, nie tracąc na wyrazistosci szczegółów, i przyznaje się do błędu. To jednak rekin, tylko obrócony na bok, a pierwotne zdjęcie na tyle niewyraźne ze mnie zmyliło. Przepraszam także pijanego Serba. Ale i tak niemożliwe jest zabicie rekina przez skok z wysokiego mola,

 • 54bodek

  0

  To zwierzę na zdjęciu to nie rekin. To delfin, być może grindwal, bo zdarza się temu gatunkowi z nieznanych nam powodów wpłynąć na mielizny. Potem fale wyrzucają takie biedaki na brzeg, gdzie giną, ponieważ płuca przyciśnięte ciężarem ciała nie mogą pracować na tyle wydajnie aby utrzymac je przy życiu.
  Pierwszym szczegółem który zwraca uwagę jest ogon. Rekiny ogon mają pionowy w stosunku do reszty ciała, jak wszystkie ryby, natomiast delfiny, które są ssakami i oddychają powietrzem, ogon usytuowany mają poziomo, co widać na zdjęciu.
  No ale Serb potrafi... (szczególnie jak jest pijany)... wszystkich okłamać

 • tsc.2

  0

  To tak może obok tematu ale człowiek w końcu wybije wszystkie zwierzęta, szkoda

 • tsc.2

  0

  polecam link www.youtube.com/watch?v=VoVpr2YEyjs&feature=related UWAGA DRASTYCZNE SCENY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze