Wystawił żonę na sprzedaż, dostał 10 ofert kupna

13.03.2009
Obrączki ślubne

Obrączki ślubne (Obrączki ślubne)

Brytyjczyk, którego wyjątkowo irytowała jego żona postanowił... wystawić ją dla żartu na sprzedaż na stronie internetowej. Ku jego zaskoczeniu, zainteresowanie okazało się być bardzo duże.

 

- Narzekająca żona. Bez podatku. Wysokie koszty utrzymania, trochę rdzy - czy ktokolwiek mógł potraktować takie ogłoszenie w internecie na serio?

 

Gary Bates, 38-latek z Wielkiej Brytanii postanowił zażartować z żony. Tego dnia, jego małżonka była wyjątkowo nie do zniesienia.

 

- Oglądała głupoty w telewizji i dręczyła mnie o coś, drobiazg. Pomyślałem więc, że dam w internecie ogłoszenie, aby się jej pozbyć - opowiada Gary. To oczywiście miał być żart. Dowcipny mąż dodaje: - Nie sądziłem, że ktoś mi odpowie. Miałem już 10 telefonów w jej sprawie. To wymknęło się spod kontroli. Dzwonili sami obcy ludzie i pytali się, czy wciąż jest dostępna.

 

Jakby tego było mało, w tym samym ogłoszeniu, które zamieścił na stronie internetowej, Gary, oprócz żony, oferował trochę sprzętu do wędkowania.

 

Jak na żart zareagowała żona? Na początku miała być trochę zdenerwowana. - Teraz już jednak widzi zabawną część tej historii - mówi Gary.

 

Para pobrała się rok temu. Żona jest od Gary'ego starsza o 2 lata. 

 

ZOBACZ KONIECZNIE:

 

Wygrał miliony dolarów na loterii, pomogła... gderliwa żona 

 

Wkurzony nastolatek wystawił kuzynkę na Allegro

 

Nasza-Klasa: kup sobie przyjaciela przez internet

Skomentuj:
Wystawił żonę na sprzedaż, dostał 10 ofert kupna
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze