Wystawił żonę na sprzedaż, dostał 10 ofert kupna

blz
13.03.2009
A A A
Brytyjczyk, którego wyjątkowo irytowała jego żona postanowił... wystawić ją dla żartu na sprzedaż na stronie internetowej. Ku jego zaskoczeniu, zainteresowanie okazało się być bardzo duże.

 

- Narzekająca żona. Bez podatku. Wysokie koszty utrzymania, trochę rdzy - czy ktokolwiek mógł potraktować takie ogłoszenie w internecie na serio?

 

Gary Bates, 38-latek z Wielkiej Brytanii postanowił zażartować z żony. Tego dnia, jego małżonka była wyjątkowo nie do zniesienia.

 

- Oglądała głupoty w telewizji i dręczyła mnie o coś, drobiazg. Pomyślałem więc, że dam w internecie ogłoszenie, aby się jej pozbyć - opowiada Gary. To oczywiście miał być żart. Dowcipny mąż dodaje: - Nie sądziłem, że ktoś mi odpowie. Miałem już 10 telefonów w jej sprawie. To wymknęło się spod kontroli. Dzwonili sami obcy ludzie i pytali się, czy wciąż jest dostępna.

 

Jakby tego było mało, w tym samym ogłoszeniu, które zamieścił na stronie internetowej, Gary, oprócz żony, oferował trochę sprzętu do wędkowania.

 

Jak na żart zareagowała żona? Na początku miała być trochę zdenerwowana. - Teraz już jednak widzi zabawną część tej historii - mówi Gary.

 

Para pobrała się rok temu. Żona jest od Gary'ego starsza o 2 lata. 

 

ZOBACZ KONIECZNIE:

 

Wygrał miliony dolarów na loterii, pomogła... gderliwa żona 

 

Wkurzony nastolatek wystawił kuzynkę na Allegro

 

Nasza-Klasa: kup sobie przyjaciela przez internet

Zobacz więcej na temat: