Ratujmy bankowca, który oglądał "nagie zdjęcia" w pracy!

04.02.2010

Wpadka bankowca w TV na żywo - fot. za youtube.com/Chesternonnus

To hasło kampanii społecznej w obronie pechowca, którego przypadkiem nagrała kamera TV.

 

David Kiely, pracownik (jeszcze) australijskiego banku Macquarie Private Wealth, ma wyjątkowego pecha. Na początku tygodnia został gwiazdą internetu. Filmik z jego udziałem ma już ponad 1,5 mln odsłon na YouTube - w ciągu dwóch dni! Są powody do dumy? Hm...

 

 

Nagranie pochodzi z programu informacyjnego australijskiej stacji TV Channel 7. Jeden z kolegów Davida udzielał właśnie wywiadu na żywo, kiedy David otrzymał e-mail. Otworzył, a w środku znalazł zdjęcia australijskiej top modelki Mirandy Kerr. Bardzo, bardzo interesujące zdjęcia.

 

Dopiero po dłuższej chwili David zorientował się, że jest w kadrze. Za późno... Kierownictwo banku wszczęło postępowanie wewnętrzne w tej sprawie, a pechowy doradca inwestycyjny, jak donoszą australijskie media, został zawieszony. Zwolnią go czy nie?

 

Niemal natychmiast podniosły się głosy w obronie Davida - informuje CNN. I podejrzenia, że ktoś go najzwyczajniej w świecie wrobił. Jeden z ''dobrych kolegów'' w odpowiednim momencie miał mu wysłać e-mail ze zdjęciami, a potem kolejny - a w nim tylko jedno zdanie: ''Odwróć się teraz''.

 

I David się odwrócił... fot. za youtube.com/Chesternonnus

 

Wrobiony czy nie, David nie zasługuje na zwolnienie. Jego jedyną winą jest to, że znalazł się w złym miejscu i w złym czasie - tak uważają autorzy apelu, zamieszczonego na stronie Here is the City. Ponieważ:

 

[David] wygląda na miłego faceta, zdjęcia nie są hardkorowe i dość się już nacierpiał. A na tym świecie i tak jest już zbyt dużo politycznej poprawności.

 

Każdy kto chce się przyłączyć, może przyłączyć się mailowo do petycji o przywrócenie Davida do pracy. Instrukcję, jak to zrobić, znajdziecie TUTAJ>>>

 

Hal

 

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Skomentuj:
Ratujmy bankowca, który oglądał "nagie zdjęcia" w pracy!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze