Dziwna (i nowa) reklama Nike z Tigerem Woodsem [WIDEO]

08.04.2010

Tiger Woods w reklamie Nike - fot. za youtube.com/NikeGolf

Zza kadru rozlega się głos zmarłego ojca słynnego golfisty-skandalisty...

 

Emisja telewizyjnej reklamy zbiegła się w czasie z decyzją o powrocie Tigera Woodsa do sportowej kariery po Wielkim Skandalu Obyczajowym. Przez kilka miesięcy ostatnich Woods nie pokazywał się na polach golfowych, zniknął z reklam. Teraz próbuje naprawić swój wizerunek... Czy ta reklama w tym pomoże? No cóż...

 

 

W trakcie 33 sekund czarno-białego spotu golfista nie mówi ani słowa. Tylko stoi i patrzy w kamerę. Przemawia za to jego ojciec - Earl Woods (zmarł w 2006 roku). - Tiger, (...) chcę wiedzieć, o czym myślałeś, chcę wiedzieć, jakie są twoje uczucia - mówi surowym głosem. I stawia pytanie, które wielu chciałoby zadać:

 

Czy nauczyłeś się czegokolwiek?

 

A kamera powoooli najeżdża na twarz skruszonego golfisty. Jak Wam się podoba? Spot Nike pojawiła się na kanałach amerykańskich telewizji ESPN i Golf Channel. I oczywiście na YouTube.

 

SŁYNNY WYPADEK, KTÓRY WYWOŁAŁ AFERĘ - REKONSTRUKCJA>>>

 

Nike jest jednym z niewielu sponsorów, którzy wytrwali przy golfiście po aferze, podczas której wyszły na jaw liczne (niezliczone) zdrady małżeńskie Woodsa. Wycofały się takie firmy jak Accenture LLP czy AT&T. Inne (np. Procter&Gamble) nie porzuciły go wprost - po prostu przestały nadawać reklamy z Woodsem.

 

Hal

 

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK || WYKOP

Skomentuj:
Dziwna (i nowa) reklama Nike z Tigerem Woodsem [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze