Dwupasmówka, prawy pas zawalony ciężarówkami i nagle ten TIR postanawia wyrwać się przed szereg

Z przepisami na bakier
14.09.2016 15:38
Prawy pas zatłoczony przez ciężarówki, zbliża się zwężenie drogi, a kierowca tego TIR-a postanawia nagle zmienić pas. Manewr co najmniej kuriozalny. Dobrze, że nie doszło do wypadku, a naprawdę niewiele brakowało. W kolejnej odsłonie ''Z przepisami na bakier'' zobaczycie popisy jeszcze kilku innych ''mądrych'' kierowców.
Komentarze (120)
Zaloguj się
 • avatar

  do100jnik

  Oceniono 171 razy 95

  od zawsze uwazam, że za nieprzepuszczenie pieszych na przejściu powinno być obligatoryjnie zabierane prawo jazdy

 • avatar
 • avatar

  niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 97 razy 83

  Omijanie samochodu, który zatrzymał się by przepuścić pieszych jest niczym innym, jak usiłowanie zabójstwa z premedytacją.

 • avatar

  zraluk7

  Oceniono 66 razy 60

  W Niemczech na autostradach z TYKLO 2 pasami ruchu jest zakaz wyprzedzania przez ciężarówki. Polacy o dziwo stosują się.

 • avatar

  pawelekok

  Oceniono 61 razy 47

  Ciekawe, że ci sami kierowcy TIRów jeżdżą jak baranki święte, gdy tylko wjadą na niemieckie autostrady. No, ale tam niebezpieczna jazda i łamanie przepisów przez kierowców TIRa są natychmiast wyłapywane przez monitoring i TIR zostaje w ciągu kilku minut zatrzymany przez niemiecką policję i ukarany bardzo słonym mandatem.

 • avatar

  piotrpits

  Oceniono 50 razy 46

  Wszystkie te filmy można nagrać podczas jednego dnia jazdy po Polsce i po Warszawie. Ludzie jeżdżą bardzo ryzykowanie, spiesząc się jak dzicy najczęściej do kolejnych czerwonych świateł. Wyprzedzają jak kompletni idioci, mimo że z naprzeciwka coś ewidentnie jedzie. Potem podjeżdżam do takiego agenta, bo oczywiście zatrzymał się na kolejnych światłach, jak każdy, tylko 10 sekund szybciej. Patrzę... i jakasz prawdziwie polska twarz, 25 lat, dolna warga wywalona do przodu, oznak rozumu niewiele. Prawdziwy obywatel-rajdowiec, bo wredny kapitalizm dał wszystkim samochody i z tego akurat prawdziwi Polacy nie zamierzają rezygnować. Policji nie spotkasz w takich przypadkach, choć popełniane są notorycznie na tych samych odcinkach. Ona kasuje mandaty w miejscach gdzie zagrożenie jest zerowe, w związku z czym wszyscy (WSZYSCY) jadą trochę szybciej. Tam policja zbiera plony. To nie ma nic wspólnego z poprawą bezpieczeństwa, a 100% wspólnego ze zbieraniem haraczu z kierowców za korzystanie z narodowych dróg.

 • avatar

  ojciec1976

  Oceniono 54 razy 42

  Typowe chamstwo TIRowców. Byle się wepchać, bo jedzie większym. Ostatnio taki "miszcz" zabił jadącą przepisowo rowerzystkę w Rzeszowie, nie ustąpił pierwszeństwa bocw...owi się śpieszyło.

 • avatar

  sommers

  Oceniono 47 razy 39

  Ale czy ktoś widział tam jednego choćby policjanta? Oni stoją tylko tam gdzie mogą zarobić. Prewencja ich wcale nie interesuje...

 • avatar

  ana155

  Oceniono 70 razy 38

  Popatrzcie co robia Tirowcy na Autostradzie, Jadą dwa lub 3 y Tiry i jeden wieżdza sobie ot na pas szybkiego ruchu . Kierowcy jak jeden po hamulcach a on zadowolony tamuje ruch. Nie myśli., że może spowodować wypadek i to poważny !!!. Dlaczego tego nie sprawdzacie, a jeżdzę często autostradą. Niechaj się tym służby drogowe zajmą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX