Dwupasmówka, prawy pas zawalony ciężarówkami i nagle ten TIR postanawia wyrwać się przed szereg

Z przepisami na bakier
14.09.2016 15:38
Prawy pas zatłoczony przez ciężarówki, zbliża się zwężenie drogi, a kierowca tego TIR-a postanawia nagle zmienić pas. Manewr co najmniej kuriozalny. Dobrze, że nie doszło do wypadku, a naprawdę niewiele brakowało. W kolejnej odsłonie ''Z przepisami na bakier'' zobaczycie popisy jeszcze kilku innych ''mądrych'' kierowców.
Komentarze (162)
Zaloguj się
 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 212 razy 180

  Omijanie samochodu, który zatrzymał się by przepuścić pieszych jest niczym innym, jak usiłowanie zabójstwa z premedytacją.

 • do100jnik

  Oceniono 280 razy 158

  od zawsze uwazam, że za nieprzepuszczenie pieszych na przejściu powinno być obligatoryjnie zabierane prawo jazdy

 • piotrpits

  Oceniono 118 razy 110

  Wszystkie te filmy można nagrać podczas jednego dnia jazdy po Polsce i po Warszawie. Ludzie jeżdżą bardzo ryzykowanie, spiesząc się jak dzicy najczęściej do kolejnych czerwonych świateł. Wyprzedzają jak kompletni idioci, mimo że z naprzeciwka coś ewidentnie jedzie. Potem podjeżdżam do takiego agenta, bo oczywiście zatrzymał się na kolejnych światłach, jak każdy, tylko 10 sekund szybciej. Patrzę... i jakasz prawdziwie polska twarz, 25 lat, dolna warga wywalona do przodu, oznak rozumu niewiele. Prawdziwy obywatel-rajdowiec, bo wredny kapitalizm dał wszystkim samochody i z tego akurat prawdziwi Polacy nie zamierzają rezygnować. Policji nie spotkasz w takich przypadkach, choć popełniane są notorycznie na tych samych odcinkach. Ona kasuje mandaty w miejscach gdzie zagrożenie jest zerowe, w związku z czym wszyscy (WSZYSCY) jadą trochę szybciej. Tam policja zbiera plony. To nie ma nic wspólnego z poprawą bezpieczeństwa, a 100% wspólnego ze zbieraniem haraczu z kierowców za korzystanie z narodowych dróg.

 • zraluk7

  Oceniono 100 razy 82

  W Niemczech na autostradach z TYKLO 2 pasami ruchu jest zakaz wyprzedzania przez ciężarówki. Polacy o dziwo stosują się.

 • pawelekok

  Oceniono 94 razy 74

  Ciekawe, że ci sami kierowcy TIRów jeżdżą jak baranki święte, gdy tylko wjadą na niemieckie autostrady. No, ale tam niebezpieczna jazda i łamanie przepisów przez kierowców TIRa są natychmiast wyłapywane przez monitoring i TIR zostaje w ciągu kilku minut zatrzymany przez niemiecką policję i ukarany bardzo słonym mandatem.

 • mirrad

  Oceniono 72 razy 68

  TEN TIR NIE WYPRZEDZA TYLKO ZACZYNA BLOKOWANIE LEWEGO PASA !!!!

 • sueellen

  Oceniono 88 razy 64

  Jakie szczeście, że nie mieszkam w Polsce. Piesi na pasach, samochody między nimi, na rondzie każdy każdemu zajeżdża, wyprzedzająca cięzarówka to maly pikuś... Polska to drogowy Bangladesz Europy z kulturą jazdy jaskiniowców. Uff...

 • ojciec1976

  Oceniono 82 razy 58

  Typowe chamstwo TIRowców. Byle się wepchać, bo jedzie większym. Ostatnio taki "miszcz" zabił jadącą przepisowo rowerzystkę w Rzeszowie, nie ustąpił pierwszeństwa bocw...owi się śpieszyło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX