Te zdjęcia miały nigdy nie powstać, ale on zabrał ze sobą komórkę do Korei Północnej [ZOBACZ]

11.09.2017 08:19

fot. Omid Scheybani

W Korei Północnej robisz zdjęcia tylko temu, co pozwolą ci sfotografować. Chyba, że rezygnujesz z tradycyjnego aparatu i używasz po prostu komórki.
Komentarze (155)
Te zdjęcia miały nigdy nie powstać, ale on zabrał ze sobą komórkę do Korei Północnej [ZOBACZ]
Zaloguj się
 • avatar

  tojaaaa

  Oceniono 180 razy 156

  To ma być bieda? Zwłaszcza zdjęcie nr 19? Przecież w tym kraju ludzie umierają z głodu. Te zdjęcia wcale nie są robione z ukrycia i to widać na kilometr

 • avatar

  vontomke

  Oceniono 154 razy 136

  Sprytnego fortelu? Co za debili wy zatrudniacie, to są zdjęcia które były robione zawsze w obecności przewodnika, nie z ukrycia, to jest czysta propaganda którą GW zdaje się wspierać.

 • Roland Vanderbobo

  Oceniono 126 razy 110

  Zrobił zdjęcia , na które mu pozwolono. Widać to gołym okiem. To jak folder reklamowy Korei. Gdzie zdjęcia prowincji ,po której podobno podróżował?

 • avatar

  nienoto

  Oceniono 107 razy 103

  Taa... wszedł do szkoły do klasy, stanął na środku i zrobił zdjęcie z ukrycia telefonem.
  Naprawdę tego nie widzicie? Przecież to zdjęcia propagandowe. Wszystko ładnie i schludnie. Pełne talerze i pełne półki kolorowych produktów, w domyśle wszystko ogólnodostępne. A już klasyka gatunku to te trzy traktory, oczywiście dla nas to starocie, ale nie dla nich... Nie ma tu niczego czego nie chcieli by pokazać. Dla niepoznaki jakiś jeden odrapany budynek. No ale przecież w wielu krajach takie się znajdą... Zdjęcia są owszem ciekawe, ale opowiadanie historii że nigdy nie powinny powstać, że niby zrobione z ukrycia i fotograf je premycił to zwykłe kłamstwo. Widać że wszystko jest pod kontrolą

 • avatar
 • avatar

  baaag

  Oceniono 87 razy 59

  I znowu jakaś dziwna propaganda na rzecz Korei Północnej. To mają być zdjęcia biedy??? Chyba oszaleliście. Jesteście najlepszym dowodem na robienie motłochowi propagandowego gowna z mózgu. Jesli tak jest z Koreą Północną to i z innymi sprawami tkwimy w medialnym matriksie.

 • Michał Fuk

  Oceniono 82 razy 56

  "Są tam 2 linie metra, taksówki, budynki są kolorowe, stoją posągi przywódców i wisi pełno propagandowych plakatów. Można też pójść na lodowisko, posłuchać symfonii czy odwiedzić muzeum. A to wszystko bardzo kontrastuje z resztą kraju, gdzie dominuje obezwładniająca bieda."

  Warszawa?

 • avatar

  openet12

  Oceniono 54 razy 54

  Rzeczywiście, Omid Scheybani, to istny spryciarz. Północni zapewne myśleli, że telefon służy tylko do gadania.

 • avatar

  cezar85

  Oceniono 49 razy 47

  zdjęcia robione z takiego ukrycia, że nawet fotograf nie wiedział, że je robi

  ba, on nawet nie wiedział, że ma komórkę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze