[MEMY] Przewodniczący komisji Macierewicza zrezygnował. ''Wykończył Caracale, one wykończyły jego''

memy

memy

Podziel się

Komisja Macierewicza musiała znaleźć nowego przewodniczącego. Wacław Berczyński, jeden z ekspertów, zrezygnował z pełnienia swojej funkcji. O swojej decyzji poinformował ministra obrony narodowej listownie.

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (37)
[MEMY] Przewodniczący komisji Macierewicza zrezygnował. ''Wykończył Caracale, one wykończyły jego''
Zaloguj się
 • avatar

  newpatric

  Oceniono 29 razy 27

  Podsumujmy ustalenia podkomisji smoleńskiej:

  1. „Dostaliśmy informację, że będziemy mogli w ramach podkomisji przesłuchać jedynego świadka zamachu:

  To pilot automatyczny Tupolewa, który uciekł i ukrywał się 7 lat na Uralu.”

  2. "SAMOLOT NIE MÓGŁ SIĘ ODWRÓCIĆ DO GÓRY NOGAMI BO SAMOLOT NIE MA NÓG."

  3. "Dialogi z filmu "Smoleńsk" stanowią niezbity dowód, że wypadek w Smoleńsku był w rzeczywistości zamachem"

  4. „W trakcie prac zespołu ekspertów jednomyślnie ustalono, że katastrofa była zamachem, pozostaje znaleźć dowody, że tak było.”

  5. "Na ścieżce dźwiękowej z czarnej skrzynki słychać dwa bezgłośne odgłosy wybuchu oraz krakanie blaszanych ptaków, to dowód, że one naprawdę istnieją".

  6. „W Tupolewie wybuchła bomba z tłumikiem. To dlatego załoga nic nie słyszała i lecieli dalej jakby nigdy nic.”

  7. „W trakcie badań świadków zamachu, operator kamery z planu „Smoleńska” przeciął kajdanki i zbiegł, gdy kazano mu rozebrać się do połowy w celu zbadania go.”

  8. „Polski Związek Hodowców Drobiu potwierdził nam, że blaszane ptaki istnieją. Są w całości wykonane z blachy – jak nam wyjaśniono.”

  9. „Zderzenie z drzewem badano na tekturowym modelu w skali 1:1 o właściwościach lotnych zbliżonych do oryginału. Wynik jest nieznany, bo model po poświęceniu rozpadł się.”

  10. „Ustaliliśmy, że kontrolerzy lotu źle mówili po rosyjsku, załoga musiała znajdować komendy w słowniku powiedzeń lotniczych. Było to ekstremalnie trudne, ponieważ nie znali cyrylicy.”

  11. „Nie mieliśmy możliwości technicznych odczytania danych z czarnych skrzynek, ponieważ były pomarańczowe. Pomogło dopiero opakowanie ich w czarną imitację tektury.”

  12. „W sprawie pytania o czas zapisu wybuchów nasi eksperci wykazali, że fala wybuchu jest szybsza od dźwięku podobnie jak ręka jest szybsza niż oko, co potwierdza każdy gracz w trzy karty z bazaru.”

  13. „Podkomisja zgłosiła jeden wniosek do Urzędu Patentowego. Samoloty z namalowanymi oknami są bardziej wytrzymałe niż te z prawdziwymi.”

  14. „Podczas przeglądania danych filmowych zauważyliśmy podejrzaną osobę podającą się za dyplomatę. Z powodu podobieństwa nazwaliśmy ją „Jerzy Z.” i skierowaliśmy ze zdjęciami do prokuratury.”

  15. „W celu zbadania sposobu zapisu wybuchów użyliśmy gumowego modelu jaszczurki. Ustalono, że po oderwaniu ogona zapis sygnału wybuchu jest w nim niemożliwy. Eksperci lotnictwa twierdzą, że jaszczurki nie mają technicznych możliwości zapisywania sygnałów w ogonie, służy on im do machania. To wyjaśnia sprawę braku dźwięku wybuchów.”

  16. „Wszystkie mapy terenu jakie dostała strona polska były odwrócone do góry nogami co zmusiło załogę do podchodzenia do lądowania z drugiej strony lotniska.”

  17. Podkomisja smoleńska ustaliła niezbicie, że istnieją dowody na zamach: "Dowody na zamach zostały całkowicie zniszczone co jest dowodem na to, że istniały".

 • avatar

  stanislaw50

  Oceniono 25 razy 23

  Stunbanfurer MISTRAL wyznaczył poziom intelektualny dla całek komisji, której zadaniem jest PRANIE PIENIEDZY PODATNIKA.
  Trudno się dziwić, że BIECZYNSKIJ dał takiego tyłka. Oni kwali8fikuja się d psychiatryka razem ze swoim pomysłodawca od; mgły, helu, trotylu, parówek i wybuchów, które wystąpiły raczej w jego gaciach i z tego powodu taki szybki powrót do WASCHOW ???
  A może chodziło o zabezpieczenie kwitów po WSI, żeby było czym grać !!!
  demos

 • avatar

  dziadekjam

  Oceniono 28 razy 22

  Facio, pewnie z blogosławieństwem "góry", storpedował kontrakt na Caracale, otworzył Yankesom drogę do bezprzetargowej sprzedaży swoich śmigłowców, to i wsparcie w USrAju znajdzie. Qrwa! W czasach PRL tzw. "komuchy" takich świństw kosztem Polski i Polaków dla interesów ZSRR nie robili jak obecne kundle robią dla USA.

 • avatar
 • avatar

  jep23

  Oceniono 20 razy 20

  Ale i tak przejdzie do historii jako "wynalazca" bomby termoberczyńskiej,
  która rozwala kadłub samolotu nie uszkadzając pasażerów.

 • avatar
 • avatar

  twj23

  Oceniono 15 razy 13

  Jaki minister tacy współpracownicy. Jakie małpy taki cyrk.

 • avatar

  cezar85

  Oceniono 15 razy 13

  co wy piedrolicie gamonie?

  kolo wykończył caracale i ze świronim przyjął kasę za lobbowanie nowego kontraktu

  kasa zarobiona, misja skończona

 • avatar

  billyboy1943

  Oceniono 15 razy 13

  To oczywista oczywistość ,że zawsze pozostają dowody zamachu,jeśli ich nie znaleziono to OCZYWISTY DOWÓD ,ŻE BYŁY ALE ZOSTAŁY CELOWO ZNISZCZONE!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze