TOP 5 fatalnych product placement

01.11.2011 11:28

Z polskich seriali.
Komentarze (74)
TOP 5 fatalnych product placement
Zaloguj się
 • avatar

  krytyka666

  Oceniono 73 razy 67

  jak już robicie slajdy to niech chociaż działają, klikam w następny i ciągle wraca do pierwszego :[

 • avatar

  pasti2

  Oceniono 29 razy 29

  Dobrze, że abonament radiowo telewizyjny idzie na dobre i potrzebne produkcje jak np. "Klan", w którym od dekady są już same problemy z serii Rysiek siedzi na sraczu a tu nie ma papieru i krzyczy do Bożenki, ta wpada w trwogę bo faktycznie w pawlaczu w przedpokoju nie została żadna rolka, ale wpada ta grana przez Powierze i na szczęście właśnie kupiła dwa opakowania bo była promocja ! A dokumenty lecą po północy ...

 • avatar

  tirinti

  Oceniono 21 razy 21

  Fajnie że czasem są takie galerie, dzięki nim nie zatanawiam się czy moze jednak warto kupić telewizor.

 • avatar

  amel.ka

  Oceniono 19 razy 17

  kurczak mnie zwalił z krzesła, kto to układał??? równie dobrze mogliby puścić ten fragment jako reklame w tv (a chyba product placement powinien się od niej różnić, może tak jakoś bardziej dyskretnie??)

 • avatar

  calvadosusmak

  Oceniono 16 razy 16

  nie ogladam klanu.zawsze wydawal mi sie ciezkostrawny ale ten watek z kurczakiem mnie powalil. wysiedzialam do konca... poziom aktorstwa, caly koncept, zeby tak ordynarnie wplatac jakas przyprawe do scenariusza wola o pomste do nieba... jak dobrze, ze nie place abonamentu...:)

 • avatar

  nienoto

  Oceniono 14 razy 12

  Możemy się śmiać, ale ludzie oglądają i na wielu z nich to działa...

 • avatar

  seerengie

  Oceniono 14 razy 12

  to z przyprawami w programie o gotowaniu to przecież nic dziwnego, a przynajmniej wiem co kupić jak chcę ugotować coś podobnego, co innego z serialami... ZGROZA! zapomnieliście dodać jeszcze pierwszą miłość z kucharkiem po kilka razy w każdym odcinku. A kurczak? Jaki serial - taki product placement.

 • avatar

  to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 11 razy 11

  product placement - jedno najbardziej wq*rwia*jących zjawisk w TV
  Na przykładzie Gesslerowej-wyobrażacie sobie Gordona Ramseya który przygotowuje kilkadziesiąt porcji do wydania i doprawia je rozrywając kolejne malutkie 15 gramowe torebki z przyprawami od Prymatu ?

  Jak (z programów TV) znam Gordona, to rzuciłby krwą raz, drugi i trzeci, pizgnął te torebki i wziął albo świeże przyprawy albo standardowe duże opakowanie gastronomiczne.
  A Gesslerowa marnuje czas chrzaniąc się gram po gramie i doprawia jedzenie w knajpie, jakby w domu robiła kolacje dla dwóch osób.

 • avatar

  calvadosusmak

  Oceniono 9 razy 9

  jednym zdaniem, jaka produkcja taki product placement.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze