Występ pana Andrzeja to majstersztyk. Ten finał Familiady sprzed 12 lat obejrzało od wczoraj pół miliona ludzi

Pan Andrzej

Pan Andrzej (Fot. Familiada TVP S.A. | Facebook | kadr)

Ostatnio na facebookowej stronie Familiada TVP S.A. ukazał się fragment archiwalnego odcinka teleturnieju, którego podpis głosi: 'Jeszcze do dziś nie wyszliśmy z podziwu!'.

Nagranie pochodzi z 2005 roku i faktycznie robi piorunujące wrażenie po dziś dzień.

Pierwszy z zawodników nie miał zbyt dużo szczęścia na początku konkurencji i zdobył jedynie 5 punktów. To zdecydowanie za mało, by zwyciężyć. Zaraz po nim pojawił się na scenie uśmiechnięty pan Andrzej. Kiedy usłyszał od prowadzącego, że musi zdobyć 195 punktów, by wygrać, nie przejął się tym wcale. Pewny siebie powiedział, że to dla niego żaden problem. Jak mu poszło, zobaczcie sami:

Trzeba przyznać, że Karol Strasburger doskonale wie, jak utrzymać atmosferę pełną napięcia. Nic dziwnego, że od czasu do czasu rzuci jakimś swoim słynnym żarcikiem. A pan Andrzej naprawdę pewnie szedł po zwycięstwo. Zwróciliście uwagę na to, jak pięknie się cieszył z wygranej?

Teleturniej 'Familiada' nieprzerwanie od ponad 23 lat cieszy się wielką sympatią telewidzów. Pierwszy odcinek wyemitowano w 1994 roku. Kiedy oglądamy takie archiwalne nagrania, lepiej rozumiemy fenomen tej popularności.

A TERAZ ZOBACZ: Pan Ireneusz nauczy Cię zaraz tabliczki mnożenia w 3 minuty! Ma na to kapitalny sposób

Pan Ireneusz nauczy Cię zaraz tabliczki mnożenia w 3 minuty! Ma na to kapitalny sposób

Więcej niż jedno zwierzę... Sprawdź, jak poradzisz sobie w Familiadzie [QUIZ]
1/10W każdym pytaniu musisz wybrać najwyżej punktowaną odpowiedź. Co na przestrzeni wieków służyło ludziom do rozpraszania mroków nocy?
Zobacz także
Komentarze (12)
Występ pana Andrzeja to majstersztyk. Ten finał Familiady sprzed 12 lat obejrzało od wczoraj pół miliona ludzi
Zaloguj się
 • erroor

  Oceniono 15 razy 11

  Bez tych 5 nie wybrałby, więc ten pierwszy nie ma się czego wstydzić.

 • cucurucu

  Oceniono 8 razy 4

  Sorry... ale w zwiazku z czym jest ten news z dupy?

 • yosemitesam

  Oceniono 2 razy 2

  Familiadę oglądałem jedynie pierwszą minutę, żeby móc później błysnąć w towarzystwie. Później przełączałem na disco-polo live.

 • rafikman

  Oceniono 2 razy 2

  hahaha jaki taniec jak w barze "Błękitna ostryga"

 • bukaj22

  Oceniono 2 razy 2

  Super :}

 • niketas

  Oceniono 1 raz 1

  To jest tak słaby program, w dodatku uwsteczniający. Nie chodzi o prowadzącego żarty bo czasem nawet coś pewnie śmieszą, ale poziom pytań etc to intelektualna nędza. Nic dziwnego, że najlepszą familiadę zrobił górski z kmn...

 • 4v

  Oceniono 3 razy 1

  Był taki okres w dziejach Familiady (nie taki długi) że nie było tego obostrzenia około 36-39 punktów max. I to jest właśnie jeden z odcinków, gdy odpowiedzi punktowane 50-60 punktów były normą. A później znów wrócili do początków, czyli bariery 40 punktów. Być może są wyjątki, nie oglądam więc nie wiem - ale jak czasem trafiam, to wszystkie odp - nawet najwyżej punktowane - poniżej 40 punktów. Trochę nie fair, no ale widać takie mają zasady.

 • liczna_rodzina_prezesa

  0

  Dobrze gadał, polać mu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze