Na ulicę w Tychach wybiega wkurzony kierowca. Dochodzi do bójki, panowie wymieniają kangurze kopniaki

Całość zdarzenia została nagrana kamerką umieszczoną na desce rozdzielczej przypadkowego świadka zdarzenia.

22 września w Tychach doszło do bójki na środku jezdni. Kamera zarejestrowała większość zajścia.

Auta akurat zatrzymały się na czerwonym świetle na ul. Wyszyńskiego w Tychach. Niespodziewanie nadbiegł wzburzony jegomość, który niczym petarda podbiegł do szarego BMW i próbował otworzyć drzwi kierowcy. Kiedy okazało się, że są zamknięte, uderzył w lusterko i poszedł w swoją stronę.

Zepsute lusterko z kolei pobudziło do działania kierującego BMW, który momentalnie wyskoczył z auta i zaczął się bić z napastnikiem. Mężczyźni wymienili kangurze kopniaki rodem z gry komputerowej, po czym zaczęli okładać się pięściami. Co ciekawe, w ferworze walki zeszli jednak z jezdni na trawnik.

 

Z nagrania daje się usłyszeć, że do bijatyki doszło z powodu wcześniejszego incydentu na drodze. Kierowca BMW gwałtownie zahamował przed samochodem prowodyra bójki, który ledwo uniknął kolizji. Ten nerwy postanowił rozładować za pomocą pięści, powodując tym samym niemałe zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Mężczyźni zostali rozdzieleni przez innego kierowcę – donosi Dziennik Zachodni. Dalej portal informuje, że sprawa nie trafiła na policję. Niemniej zachęca się kierowców by zgłaszali podobne przypadki.

Komentarze (72)
Na ulicę w Tychach wybiega wkurzony kierowca. Dochodzi do bójki, panowie wymieniają kangurze kopniaki
Zaloguj się
 • czemumojloginniedziala

  Oceniono 44 razy 16

  Wiadomo że kierowcy BMW to troglodyci którzy powinni dożywotnio tracić prawo do prowadzenia pojazdów mechanicznych w momencie podpisania umowy zakupu auta tejże marki. Nie mam kamerki, ale dosłownie cztery dni temu wieśniak w E36 coupe wjechał mi bez migacza pod maskę przy zmianie pasa, jednocześnie hamując, bo autko przede mną zaczęło zwalniać przed skrzyżowaniem. Musiałem ostro zahamować i prawie człowiek z tyłu na mnie nie wpadł. Strąbiłem ch*ja, ale gdybym miał broń palną jak w Stanach to bym na tym skrzyzowaniu wyszedł i wieśniaka odj*bał. Zero wyobraźni, jak chcą się dresy wyeliminować z łańcucha genetycznego to niech to robią na odludziu albo co.

 • dama_z_bagien

  Oceniono 22 razy 14

  Jak najszybciej ugotować barszcz z buraków ? Wrzucić granat do BMW....

 • konradmarburg

  Oceniono 20 razy 10

  Głąby dwa tamują ruch. Zamiast zjechać gdzieś na parking i tam sobie wszystko wyjaśnić, to wychodzi jeden z drugim i po jezdni biega. Oczywiście nawet nie pomyśli, że innym - normalnym użytkownikom drogi się spieszy...

 • jan.w2

  Oceniono 64 razy 10

  Dwóch frajerów z których żaden nie umie się bić zrobiło z siebie pośmiewisko.

 • arius9

  Oceniono 11 razy 9

  Polska to stan umyslu.

 • juliuszzz

  Oceniono 29 razy 9

  Przez takich ludzi nie mam ochoty wracać do tego kraju niedorozwiniętych emocjonalnie idiotów. Wiem, że to mniejszość, ale mimo wszystko - jeśli nie muszę, to dziękuję bardzo. Pomieszkam w cywilizowanym państwie.

 • yosemitesam

  Oceniono 8 razy 6

  Do jazdy po mieście trzeba być urodzonym stoikiem. Gdybym tak miał reagować jak te 'kangury', miałbym na koncie więcej walk niż obaj Kliczki razem wzięci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX