Kiedy tańczyli, runęła podłoga. Wpadli do salonu sąsiadów

O niezwykłym szczęściu mogą mówić studenci, którzy w ostatni weekend zaliczyli szczególnie feralną imprezę. Podczas zabawy w jednym z domów studenckich w The Ridge w północnym Teksasie zapadła się podłoga.

W imprezie brało udział prawdopodobnie nawet sto osób. W pewnym momencie, gdy spora grupa młodzieży jednocześnie podskakiwała, podłoga pod nimi nie wytrzymała obciążenia i runęła w dół. Doskonale bawiąca się dotąd grupa nagle znalazła się w salonie sąsiadów. Tych na szczęście nie było w mieszkaniu, bo... o zdarzeniu zawiadamiali właśnie policję. 

Jak podaje Fox News, lokatorka zasypanego mieszkania, Carley Caroll, niewiele wcześniej postanowiła zgłosić na policję, że nad jej mieszkaniem odbywa się głośna impreza. Kobieta obawiała się, że skaczący nad nią tłum może doprowadzić do załamania sufitu. Najpierw dokonała zgłoszenia telefonicznie, jednak policja nie interweniowała. Carley postanowiła więc udać się na komisariat. Szczęście w nieszczęściu, kiedy doszło do wypadku, dziewczyny nie było już w domu.

 

Do sieci trafiło kilka filmów ze zdarzenia. Trzeba przyznać, że zarejestrowana na nich sytuacja przyprawia o ciarki. Na szczęście nikomu z lokatorów ani gości nie stała się krzywda. 

Chciała przebiec maraton, ale przed metą upadła na ziemię. By tam dotrzeć, zaczęła się turlać

Komentarze (10)
Kiedy tańczyli, runęła podłoga. Wpadli do salonu sąsiadów
Zaloguj się
 • speedy13

  Oceniono 1 raz 1

  Jerzy Urban opisał kiedyś podobną historię (pod pseudonimem Jerzy Kibic pisywał w latach 70. felietony o dziwnych, nietypowych i zabawnych sprawach sądowych, przestępstwach itp.). Pewnego razu dwaj włamywacze postanowili "obrobić" czyjeś mieszkanie, korzystając z tego że piętro wyżej trwała głośna młodzieżowa impreza - miała zagłuszyć odgłosy włamania. Sforsowali drzwi i przystąpili do pakowania łupów, gdy nagle sufit zwalił się im na głowy. Przyczyna była ta sama, rozbawieni imprezowicze zaczęli w pewnym momencie jednocześnie podskakiwać, a że kamienica była stara, z drewnianymi stropami w nie najlepszym stanie...

 • archieil

  0

  A tak na poważnie to oficjalne normy budowlane przekroczyli jakie musi spełniać strop/podłoga w budynku.

  www.inzynierbudownictwa.pl/technika,materialy_i_technologie,artykul,zestawianie_obciazen_zmiennych_wedlug_pn_en_1991_1_1___cz_i,6107

  Czyli około 200kg/m^2

 • archieil

  Oceniono 2 razy 0

  No ale ta podłoga to też taka amerykańska była.

  Cieniutka deska i z kilka pseudo beleczek nośnych.

  Kiedyś na takich "rozbawionych" liczyłem ile jeszcze mogę gratów muzealnych nakupić.

 • archieil

  Oceniono 2 razy 0

  Pozwać 100 osób o próbę morderstwa to jednak sztuka jest.

 • six_a

  Oceniono 1 raz -1

  teraz wszyscy, którzy chodzą po domu, jakby byli słoniami, a nie ludźmi, niech przemyślą.

 • elem901

  Oceniono 3 razy -1

  Wyłączcie prewencyjnie komentarze. Wygląda na to że małpie harce uprawiali sami afroamerykanie :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX