Ludzie są przekonani, że na tym zdjęciu widać nagiego mężczyznę. Przyjrzyjcie się dokładnie

Często to, widzimy, wcale nie jest tym, co nam się wydaje. Tak jest w przypadku tej fotografii, która właśnie krąży po sieci i zmusza ludzi do tego, żeby się jej przyjrzeć naprawdę dokładnie.

Kontrowersyjne zdjęcie pary na skuterze pojawiło się na portalu Reddit. Na pierwszy rzut oka wygląda tak, jakby nagi mężczyzna prowadził, a za nim siedziała dziewczyna w bluzie. Kiedy jednak dokładniej się przyjrzeć, to można zauważyć, że jednak tak wcale nie jest.

Kierowca po prostu nie ma koszulki, a jego pasażerka ma bardzo krótkie spodenki. Zdjęcie zrobiono pod specyficznym kątem -  łatwo się więc nabrać. Użytkownik Despacitojustin wstawił je na Reddita, a ludzie komentują je intensywnie - uzbierało się już ponad 400 komentarzy.

O samym zdjęciu nie wiadomo za wiele - prawdopodobnie zrobiono je w Korei Południowej.

A czego to tam ludzie nie widzą. Jedni są przekonani, że między parą siedzi manekin. Jeszcze inni byli przekonani, że na zdjęciu tak naprawdę widać trzy osoby. 


I choć w zdjęciu nie kryje się żadna specjalna iluzja optyczna, wiele osób naprawdę zobaczyło w pierwszej kolejności nagiego mężczyznę. Wzrok to jednak czasem zwodniczy zmysł.

Jak widzi Twój kot? Zupełnie inaczej niż się wszystkim wydaje [ZOBACZ]

Komentarze (17)
Ludzie są przekonani, że na tym zdjęciu widać nagiego mężczyznę. Przyjrzyjcie się dokładnie
Zaloguj się
 • ablissa

  Oceniono 43 razy 37

  Ten artykuł odmienił moje życie.

 • dramaturgwasilyj

  Oceniono 12 razy 12

  Artykuł ma tę samą rangę (strona główna portalu) co informacja o budowaniu przez Koreę Północną okrętu podwodnego do przenoszenia ładunków nuklearnych.

  Od pierwszej klasy szkoły podstawowej powinien być przedmiot „Wybieranie ważnych rzeczy z szumu medialnego”, bo wkrótce ta zdolność stanie się warunkiem przeżycia w tym dzikim świecie.

 • lukask73

  Oceniono 5 razy 5

  A ja spojrzałem dzisiaj na swoją rękę i wydawało mi się, że to diabeł. Na szczęście zrobiłem fotkę, tylko nie mam konta w żadnym serwisie społecznościowym dla psycholi.

 • japka_putina

  Oceniono 9 razy 3

  Was w tej gazecie.pl zawodzi nie tyle wzrok, co rozum. Trzeba być nieźle popie...nym gimbusem, żeby z tego zdjęcia robić wiadomość dnia w środku sezonu politycznego. Szef powinien was lać metalową linijką po łapach i publicznie lżyć za takie dziennikarskie osiągnięcia. Niestety, szef chyba nie jest bystrzejszy od was, drogie medialne śmieci.

 • jr968

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież to jest nagi chłopak. Siedzi na kolanach tego drugiego (ależ on ma długie uda).

 • baseciq

  0

  Wspaniały temat na frontpejdża...

 • respons

  0

  Nasze oko też daje jakiś określony obraz otoczenia; ciekawe jak na prawdę wygląda rzeczywistość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX