Nie chciał oddać psa, którego znalazł. Przyszli po niego policjanci i znaleźli podejrzany pakunek

Zagubionego psa znalazł nastolatek z Pyskowic. Okazało się, że ma sporo za uszami. Wpadł, bo nie chciał oddać zwierzaka.

Kilka dni temu policjanci z pyskowickiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu psa. Zawiadomił ich właściciel, który szukał pupila na własną rękę. Mężczyzna sam dotarł do nastolatka, który odnalazł zwierzaka, ale okazało się, że ten wcale nie zamierza oddawać przygarniętego amstaffa. 

Zszokowany mężczyzna o całym zajściu poinformował więc policję. Przedstawił dowody na to, że to on jest właścicielem psa wartego 1500 zł oraz wskazał miejsce, gdzie aktualnie przetrzymywane jest zwierzę.

Gdy policja dotarła pod wskazany adres, zastała na miejscu 17-latka i trzech jego rówieśników. Jak informuje śląska policja, przywłaszczenie psa to tylko jeden z czynów, za który odpowiedzą nastolatkowie. W mieszkaniu poza zwierzakiem funkcjonariusze znaleźli bowiem... worek marihuany. 

Nie chciał oddać psa, którego znalazł. Przyszli po niego policjanci i znaleźli podejrzany pakunekNie chciał oddać psa, którego znalazł. Przyszli po niego policjanci i znaleźli podejrzany pakunek Fot. Kamil Broszko | Zdjęcie Ilustracyjne | Agencja Gazeta

Za odnalezienie narkotyków odpowiedzialny jest jeden z policjantów, który zobaczył na stole podejrzane przedmioty. Były to waga, worek pełen suszu oraz akcesoria, jakich używają handlarze marihuany. Mimo dowodów, żaden z obecnych w mieszkaniu nastolatków nie przyznał się do bycia właścicielem podejrzanych przedmiotów. Wszystkich czterech chłopaków zatrzymano do wyjaśnienia. Odpowiadać będą za przywłaszczenie psa, oraz posiadanie i prawdopodobnie handel narkotykami. 

Gdyby można było kupić męża w sklepie?

Komentarze (33)
Nie chciał oddać psa, którego znalazł. Przyszli po niego policjanci i znaleźli podejrzany pakunek
Zaloguj się
 • matylda1001

  Oceniono 38 razy 32

  >Za odnalezienie narkotyków odpowiedzialny jest jeden z policjantów, <

  No to gliniarz wpadł, ciekawe ile mu za to grozi.

 • makvelithedon7

  Oceniono 30 razy 22

  Nie no, Kulson, naprawdę świetna akcja policji. Pyskowicki kartel narkotykowy rozbity. Śląski El Chapo zatrzymany.

 • cezar85

  Oceniono 34 razy 22

  'Za odnalezienie narkotyków odpowiedzialny jest jeden z policjantów, który zobaczył na stole podejrzane przedmioty. Były to waga, worek pełen suszu...'

  normalnie Kulson, który wszystkie Kulsony ma pod sobą

 • rikol

  Oceniono 17 razy 17

  glupota górą!

 • Tomasz _mecz

  Oceniono 10 razy 10

  Co za cwoki hahahaha Geniusze zbrodni xD posikac się można, powinni upublicznić dane i pokazać twarze!

 • cezar85

  Oceniono 20 razy 8

  a właściciela zapytać gdzie pies ma uszy?

  i w czym mogłyby mu przeszkadzać?

 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 5

  "Mimo dowodów, żaden z obecnych w mieszkaniu nastolatków nie przyznał się do bycia właścicielem podejrzanych przedmiotów."

  Zuchy chłopaki, szybko się uczą...

 • cucurucu

  Oceniono 5 razy 3

  Wyjatkowo lagodny ten Amstaff...chyba go ujarali ta trawa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX